חיפוש
  • קארין סלע

מה זה יוגה?

עודכן: 13 בספט׳ 2021

מקורה של היוגה בתת היבשת הקסומה - הודו העתיקה.

יוגה היא גם פילוסופיה רוחנית וגם אימון גופני שמקורם בחכמה ההינדית.


היוגה כוללת תרגולים גופניים, נפשיים ורוחניים, כמו בקרת נשימה, מדיטציה ותנוחות ספציפיות של הגוף, הפועלות באופן נרחב לרגיעה ומשפרות את הבריאות.אחת המשמעויות של המילה יוגה היא איחוד. הכוונה היא לאיחוד בין החלקים הרבים שמרכיבים אותנו, בני האדם: המחשבות, הרגשות, הדמיון והגוף.

דרך היוגה אנו מקבלים כלים להתמודדות עם הקשיים האישיים שלנו (פיזיים ונפשיים כאחד) וכן כלים לצמיחה והתפתחות. ​ היוגה מאפשרת מעין "אי של שפיות" בתוך המציאות של כולנו, והיא מתאימה לכל הגילאים!

לשמחתנו, אנו חיים בתקופה בה היוגה הופכת לנפוצה יותר ויותר, ובישראל ניתן למצוא חוגי יוגה אפילו לתינוקות (יחד עם ההורים כמובן), יוגה כחוגים בגני ילדים, יוגה בבתי הספר, יוגה כחוגי העשרה במתנ"ס או בסטודיו ליוגה, יוגה ייעודית לנשים בהריון, יוגה טיפולית העוזרת לשיקום ועוד ועוד...! תענוג של ממש :) ​אתם מוזמנים להיכנס יחד אתנו לעולם היוגה - באופן דינמי ומשמח!


10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

גם עבורי, וגם בשביל זמן איכות דינמי עם הילדים. תנועה משותפת עם ילדיכם, תוך ניתוק מכל הסחת דעת תהיה נעימה לשניכם ומלאה בתשומת לב המופנית ישירות לילד. הבאנו ילדים לעולם הזה. איזה קסם! כהורים, אנו אחראים

טרנד חדש כובש את העולם, ולא, לא מדובר בהשקה של אייפון חדש, אלא בדיוק ההפך מזה. בדור של ילדים שגדל למסכים ושיחות וידאו ללא הפסקה, ההורים מחפשים דרכים כדי להפעיל את הילדים, לגרום להם לבצע פעילות גופנית

מתנות סוף שנה לגנים ב-50% הנחה ברכישה קבוצתית. צרו קשר :)