שאלות נפוצות

אם לא מצאתם את התשובה שחיפשתם - צרו איתנו קשר ונשמח לענות

האם המשחקים של יוגי פאן בטוחים לילדים?


בוודאי! בטיחות הילדים היא מעל לכל לכן כל המשחקים שלנו עברו בדיקות תקן מחמירות. זה אומר שהחומרים אינם רעילים ובטוחים לשימוש בהתאם לגיל המצויין במשחק. המשחקים של הפעוטות אפילו בטוחים יותר!
האם נדרש נסיון קודם ביוגה?


כל המשחקים שלנו מתאימים גם למתרגלים בראשית דרכם, שמעולם לא שמעו אפילו על היוגה! יחד עם זאת, גם משפחות עם היכרות עם עולם היוגה יהנו מהם מכיוון שכל משחק מאפשר מגוון של פעילויות ומביא לידי ביטוי עושר של תנוחות והפעלות. חשבנו על כולם בזמן שפיתחנו את המשחקים, ולכן גם יוגיסטים ברמות שונות יוכלו לשחק יחד :)
תוך כמה זמן אקבל את המשחקים?


אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתקבלו את המשחקים כמה שיותר מהר, כי זה משמח אותנו כמו שזה ישמח אתכם! כל המשחקים יוצאים מהמחסן תוך יום עד שלושה, יחד עם זאת דואר ישראל אינו בשליטתנו, והטווח בדואר רשום הוא 10-14 ימי עבודה. אם הזמן משחק תפקיד משמעותי - אנחנו ממליצים לבחור בשליח, אשר יגיע עד לפתח ביתכם תוך יומיים עד ארבעה ימי עסקים (שישי ושבת לא נחשבים..) • יוגי פאן אינה אחראית לעיכובים הנגרמים עקב גורמים שאינם בשליטתה הישירה. בכל מקרה - אנחנו כאן לשירותכם בכל עניין ותמיד יש עם מי לדבר - פנו אלינו דרך צור קשר באתר, ונחזור אליכם בצ'יק וצ'אק!
באיזו שפה המשחקים?


רוב המשחקיםשלנו אינם שפתיים ועם הסבר ידידותי למשתמש בעלון צבעוני הנמצא בתוך המשחק. בחלק מהמשחקים ההוראות יגיעו ב-6 שפות. חשוב לציין שיש כמה משחקים בהם השפה היא חלק מהמשחק עצמו, כמו "יוגי", או חוברת הצביעה שלנו, בהם יש הוראות בחרוזים שילדים ממש אוהבים. משחקים אלו מגיעים ב3 גרסאות עם שפות שונות לבחירתכם כפי שתראו בחנות: עברית / ערבית / אנגלית.
לאילו גילאים מיועדים המשחקים?


חלק מהמשחקים מותאמים לפעוטות, חלקם לילדים בגילאי בי"ס, ועם רובם אפשר לשחק כמשחק רב-גילאי ומשחק משפחתי. את הגיל ניתן לראות בחנות - בעמוד של כל מוצר - או בעיגול על התמונה עצמה
מה לגבי החזרה של משחק?


לצורך החזרה של משחק, תוכלו ליצור איתנו קשר בכתובת guy@yogi-fun.com.

בהתאם לסיבת ההחזרה - אנו ננחה אותך בכל הפרטים לגבי המשלוח, בפשטות ובקלות ותוך 24 שעות.

משחק שהגיע פגום יוחזר על חשבוננו.

מיד לאחר קבלת המוצר ובחינתו, אנו נודיע לך אם ההחזר אושר או לא. במידה ויאושר, אנו נבצע החזר אוטומטי לאמצעי התשלום שדרכו ביצעת את הרכישה.
האם אתם מוכרים לחנויות / גני ילדים / בתי ספר?


בטח! אנחנו שמחים להציע מחירים מיוחדים (מאוד) ברכישות קבוצתיות. והכי מרגש אותנו שמשחקי יוגה חינוכיים וערכיים כמו שלנו ייכנסו לכמה שיותר גנים ובתי ספר! צרו איתנו קשר דרך הטופס באתר או ישירות למייל info@yogi-fun.com ונתמוך בכל מה שנוכל! אפשר גם להתקשר אלינו 0544341000 (גיא) כי הכי כיף לדבר :)