חיפוש
  • קארין סלע

יתרונות היוגה לילדים

עודכן: 13 בספט׳ 2021

ליוגה יש המוווון יתרונות! היא פועלת על כל המישורים - הגופני, הנפשי והרוחני.

בכל פעם אחרי שמתרגלים יוגה, יש תחושה חיובית, של מרחב שנפתח בתוכנו, אנחנו קצת (או הרבה) יותר רגועים ומרגישים יותר בנוח באופן כללי - גם בתוך הגוף וגם בתוך העולם.


אנו מאמינים כי ילדים הם המפתח לשינוי עמוק בעתיד. אנו מקווים להפוך את העולם למקום של שלום, זאת באמצעות מתן אפשרות לילדים ללמוד יוגה דרך גופם, מוחם וליבם.


אלו הם יתרונות היוגה לילדים (וגם למבוגרים!) הבאים לידי ביטוי במשחקים שלנו:

  • התפתחות רגשית: ביטחון, הערכה עצמית וחיבור לגוף

  • התפתחות חברתית: אינטראקציה, שיתוף פעולה וכבוד לאחרים

  • התפתחות קוגניטיבית: קשב ומיקוד, ריכוז וזיכרון

  • התפתחות גופנית: איזון, חוזק, קואורדינציה וגמישות
רגע של "הידעת...?"

יוגי פאן, אשר הוקמה בשנת 2016 על ידי שני מדריכי יוגה, היא חברה המוקדשת ליצירת משחקים מבוססי יוגה דרכם ילדים, יחד עם הוריהם וחבריהם, יכולים להשתתף במגוון פעילויות שמחות ודינמיות.


המשימה שלנו היא להביא לידי ביטוי את יתרונות היוגה שתוארו כאן, דרך משחקים דינמיים ומהנים - המשפיעים על החלקים הפיזיים, הנפשיים והרוחניים שהופכים אותנו למי שאנחנו - בני אדם.


17 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

גם עבורי, וגם בשביל זמן איכות דינמי עם הילדים. תנועה משותפת עם ילדיכם, תוך ניתוק מכל הסחת דעת תהיה נעימה לשניכם ומלאה בתשומת לב המופנית ישירות לילד. הבאנו ילדים לעולם הזה. איזה קסם! כהורים, אנו אחראים

טרנד חדש כובש את העולם, ולא, לא מדובר בהשקה של אייפון חדש, אלא בדיוק ההפך מזה. בדור של ילדים שגדל למסכים ושיחות וידאו ללא הפסקה, ההורים מחפשים דרכים כדי להפעיל את הילדים, לגרום להם לבצע פעילות גופנית

מתנות סוף שנה לגנים ב-50% הנחה ברכישה קבוצתית. צרו קשר :)