נעים מאוד! אנחנו קארין וגיא, הורים ואנשי יוגה. בשנת 2016 הקמנו יחד את יוגי פאן. אנחנו מפתחים ומייצרים משחקי קופסא (ועוד דברים מקוריים!) שכוווווולם קשורים ליוגה. מטרת היצירות הקסומות שלנו היא להזכיר להורים ולילדים, את מה שכל כך חשוב לכולנו בחיים - בריאות... ושמחה!

מי אנחנו

היי! שמי גיא. אני מורה מוסמך לאיינגר יוגה, בעל תואר במנהל עסקים, מתרגם ואב לשלושה ילדים מתוקים.

אני אוהב להיות ולשחק עם הילדים שלי ומאמין ביוגה כדרך חיים. 

אני אוהב את הרעיון והאפשרות שיצרנו, להציג לילדים את העולם המופלא של היוגה ובמקביל ללמד אותם שיעורים רבים אחרים, שמאוד חשובים לחיים.

לשמחתי, אני שותף ביוגי פאן, ועובד יום ולילה (אבל גם מתרגל יוגה וגם ישן מדי פעם) כדי להכיר לכמה שיותר משפחות את המשחקים הנפלאים שלנו, וכך גם להפוך את העולם ליוגי יותר וקצת יותר טוב :)

אהלן! שמי קארין. אני מדריכת יוגה לילדים, מהנדסת ביו-רפואית, תלמידה לחינוך וולדורף לגיל הרך וגם אמא. אה, ואני ממש אוהבת לשחק!

כששאלתי ילדים מה הם הכייייי אוהבים בבית הספר, הופתעתי לשמוע את התשובה שלהם ..."את ההפסקה"! הסיבה לכך היא ההזדמנות לנוע וליהנות. אז חשבתי לעצמי - זה יהיה ממש נפלא אם ילדים יוכלו ללמוד דברים חשובים בזמן שהם משחקים להנאתם! אני מאוד אוהבת לפתח דברים ויחד עם גיא אנחנו יוצרים משחקים חינוכיים לילדים דרכם ילדים  מפתחים כישורים חברתיים, משפרים את הקשב והריכוז, את המוטוריקה, מפתחים את הדמיון, מתחברים לטבע ועוד הרבה דברים.

החזון שלנו הוא להנגיש את יתרונות היוגה ולשמח המון ילדים ומשפחות ברחבי העולם.

כך, צעד אחרי צעד, נולדו להם משחקי יוגה חינוכיים לגילאים שונים: כולם מבוססים על ערכים ומעודדים הרגלים בריאים - כבר מגיל צעיר. 

תודה על ההזדמנות לשתף אתכם בחלום הצומח שלנו. אנו מקווים שתאהבו את המשחקים של יוגי פאן לפחות כמונו!

משחקי יוגה לילדים

מתנות סוף שנה לגנים ב-50% הנחה ברכישה קבוצתית. צרו קשר :)