חיפוש
  • קארין סלע

משחקי יוגה חינוכיים

עודכן ב: ספט 13


עידוד, תמיכה ואהבה הם חלק בלתי נפרד מ'יוגי פאן', וכל המשחקים שלנו מעודדים שיתוף פעולה.

אנו מאמינים כי חינוך עמוק מתאפשר במרחב של משחק, שעשוע ותנועה, הכל-כך חיוניים עבור ילדים - ולעתים חסרים להם, במיוחד בעידן התובעני שאנו חיים בו.

משחקי יוגה חינוכיים - מה זה אומר ?


אולי יהיה קל להסביר דרך הצצה אל מאחורי הקלעים שלנו....

בכל משחק שאנו מפתחים, אנו משקיעים המון תשומת לב בדברים הבאים:

  • מגוון משמח - הילדים המאוירים הנם מכל המינים, הצבעים והגילאים, על מנת להעביר מסר שכל הילדים טובים בדיוק כמו שהם. כל אחד יחיד ומיוחד, כל אחת יחידה במינה!

  • אהבה לטבע - כל התנוחות במשחקי היוגה הן בהשראה מבעלי החיים והטבע. חלק משמות התנוחות הם מקוריים כמו השמות שלהם בסנסקריט, חלקן ממש כמו ביוגה למבוגרים ואת חלקן אנחנו המצאנו :) אנו מעודדים את הילדים לפתח את הדמיון ולהמציא תנוחות משלהם.

  • חיבור לקסם ושעשוע - המשחקים שלנו אוירו ע"י מאיירת ישראלית, ג'ני מייליכוב, שיש בה המון נאיביות וחלימה, והיא מצליחה להביא לידי ביטוי את רוח היוגה - בכל פעם מחדש.

  • אורך חיים - כל ילדה וילד ימצאו במשחקים משהו חדש תוך כדי גדילה והתפתחות. פיתחנו את משחקי היוגה לילדים כך שהמשחקים יוכלו ללוות אותם לאורך שנים, ולא ישעממו אותם אחרי פעם או פעמיים.

  • תנועה וריכוז - באמצעות משחקי היוגה של יוגי פאן - ילדים יתחברו יותר לגופם, ישפרו את הגמישות ושיוויי המשקל, וגם ישפרו את הריכוז, הקשב והמיקוד. הילדים גם יוכלו לפרוק אנרגיה וגם ללמוד להירגע.

  • למידה היא הנאה - מטרתנו היא שילדים ילמדו בכיף, דרך היוגה בצורה משחקית. הלמידה המתרחשת בהנאה, היא רב-תחומית, כפי שתראו במשחקים עצמם.


משחק איכותי לתפיסתנו כולל למידה והתפתחות, תנועה ובריאות, והמון הנאה.

לכן כל קופסא שלנו, מקטנה עד גדולה - מכילה את כל העולמות האלו.

מי ייתן וכל הילדים יוכלו לזרוח באור שלהם, מי ייתן ונשכיל לאפשר להם את המרחב הנכון עבורם.

20 צפיות0 תגובות